netPocket

  Fitmin Cat Purity Urinary - 10 kg

  0 opinii

  Fitmin Cat Purity Urinary to karma, która doskonale nadaje się dla dorosłych kotów wykazujących tendencję do problemów ze strony dróg moczowych. Receptura tej karmy suchej została opracowana z myślą o wsparciu dróg moczowych i układu pokarmowego. Poza tym karma zawiera m.in. indyka jako dobrze przyswajalne i lekkostrawne źródło wysokiej jakości białek. Oprócz tego do produkcji prezentowanej karmy dla kotów marki Fitmin zostały zastosowane różne składniki roślinne, w tym bogate w składniki witalne zioła, jak pokrzywa, kwiat lipy i wyciąg z rozmarynu oraz żurawina i jagody goji. Prezentowana karma sucha z linii Urinary nie zawiera zbóż, dlatego nadaje się dla zwierząt cierpiących na odpowiednie alergie i nietolerancje. Karma nie zawiera sztucznych barwników ani aromatów. Dzięki kompletnej i zbilansowanej recepturze Fitmin Cat Purity Urinary doskonale nadaje się jako karma pełnoporcjowa do codziennego karmienia Twojego pupila. Fitmin Cat Purity Urinary w skrócie: Wysokiej jakości karma sucha dla dorosłych kotów. Ze świeżym mięsem: 75% białek zwierzęcych (udział w całkowitej zawartości białek). Z indykiem: smakowity, lekkostrawny i dobrze przyswajalny, źródło wysokiej jakości białek, bogaty w witaminy B i minerały. Receptura bez zbóż: dla kotów z odpowiednimi alergiami i nietolerancjami. Zbilansowana i kompletna: karma pełnoporcjowa do codziennego żywienia. Bogata w składniki witalne kompozycja składników roślinnych: Pokrzywa: wspomaga pracę nerek i pęcherza moczowego, zawiera kwas krzemowy. Kwiat lipy i żurawina: usprawniają trawienie i wspomagają prace dróg moczowych. Jagody goji: bogate w beta-karoten, witaminy C, B1 i B3 oraz niezbędne aminokwasy i pierwiastki śladowe, wzmacniają układ odpornościowy. Lucerna: wspomaga działanie przewodu pokarmowego, pracę nerek i metabolizm komórkowy. Wyciąg z rozmarynu: jako naturalny przeciwutleniacz poprawia trawienie i wspomaga pracę wątroby. Bardzo smakowita: wysoka akceptacja wśród kotów. Bez sztucznych barwników i aromatów.

  287,80 zł
  Fitmin Cat Purity Urinary - 10 kg-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!