netPocket

  Virgin Olive 500 Star - Starlife - dieta śródziemnomorska w kapsułce

  0 opinii

   ERYDAN poleca: VIRGIN OLIVE 500 STAR (poprzednia nazwa: VIRGIN OLIVE STAR) to suplement diety, który zawiera polifenolowe przeciwutleniacze ekstrahowane ze świeżych, uprawianych organicznie oliwek oraz kwas alfa-liponowy. Polifenole z oliwy wykazują działanie przeciwutleniające i pomagają chronić lipidy krwi przed stresem oksydacyjnym, który wywołują wolne rodniki. Zawarte w oliwie niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (NNKT): przyczyniają się do utrzymania prawidłowego stanu naczyń krwionośnych, wspomagają zachowanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi, pomagają spowolnić starzenie się organizmu, wspierają prawidłowe funkcjonowanie systemu nerwowego, wykazują pozytywny wpływ na wzroku oraz dobrą jakość włosów i skóry, łagodzą negatywny wpływ toksyn - dymu tytoniowego, spalin, ozonu, promieniowania UV i smogu elektromagnetycznego. VIRGIN OLIVE 500 STAR to dieta śródziemnomorska w kapsułce. Użyta oliwa z pierwszego tłoczenia jest specjalnie przetworzona do formy kapsułek, a dzięki zastosowaniu zalecanej dawki dobowej organizm otrzymuje taką ilość substancji czynnych, jakie uzyskałby z 250 g oliwy z pierwszego tłoczenia jako zwykłego produktu spożywczego. Zdolność wychwytywania wolnych rodników dziewiczego oleju z oliwek (ORAC - Oxygen Radical Absorbance Capacity) wynosi 25.000. Składniki (2 kapsułek): Oleum olivae (oliwa z oliwek pierwszego tłoczenia) 1.000 mg; żelatyna; glicerol: substancja utrzymująca wilgoć; kwas alfa-liponowy 60 mg. Kapsułka żelatynowa. W celu szybszej orientacji w ilości substancji aktywnych, w ekstraktach wykazane zostały ich rzeczywiste (pierwotne) ilości. Zalecane dzienne spożycie: 1 kapsułka 2x dziennie. Opakowanie: 60 kapsułek Przeciwwskazania: Produkt nie jest przeznaczony dla dzieci, kobiet w ciąży i karmiących. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym miejscu, niedostępnym dla małych dzieci. Suplementy diety STARLIFE wytwarzane są w USA przez producenta, który spełnia najwyższe formy jakości certyfikowane jako GMP – Good Manufacturing Practices. Certyfikat GMP posiada również firma, która zajmuje się ich konfekcjonowaniem. Cały proces podlega najwyższemu stopniu kontroli, który odpowiada rygorystycznym normom farmaceutycznym. Produkty nie są testowane na zwierzętach. Najwyższą, unikatową jakość suplementy diety STARLIFE zawdzięczają temu, że zawierają jedynie naturalne składniki i są wytwarzane w oparciu o najnowsze badania i technologie w dziedzinie biochemii, a wiele receptur opartych jest na wiekowych doświadczeniach tradycyjnej medycyny chińskiej i tybetańskiej. Dzięki temu suplementacja produktami STARLIFE to codzienne wspomaganie organizmu i naturalna profilaktyka. Kraj pochodzenia: USA Dystrybutor: Starlife PL Sp. z o....

  104,00 zł
  Virgin Olive 500 Star - Starlife - dieta śródziemnomorska w kapsułce-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!