netPocket

  Budzik HYUNDAI AC 322 B Czarny

  0 opinii

  Kolor: Czarny Wymiary: 7,5 x 13,5 x 5 cm Waga: 338 g Okres gwarancji: 24 miesiące Zasilanie: Zasilacz Radiobudzik: brak radia Wyświetlacz: Tak Rodzaj wyświetlacza: LCD Inne: Sygnał radiowy DCF 77 Inne: Data i temperatura wewnętrzna Rodaj radiobudzika: Cyfrowy Sleeptimer: Tak

  89,99 zł
  89,99 zł
  89,99 zł
  Budzik HYUNDAI AC 322 B Czarny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!