netPocket

  Radiobudzik HYUNDAI RAC481PLLWW

  0 opinii

  Budzik:2;Opcja drzemki:tak;Dźwięk:mono;Funkcja projekcji czasu na ścianie:tak;Funkcje:projekcja czasu na ścianie;Dodatkowe opcje:funkcja projekcji (wyświetlanie czasu na ścienie, suficie);Gwarancja:24 miesiące;Barwa obudowy:biały;Kolor obudowy:biały;Barwa ekranu:biały;Ilość programów radiowych do zapamiętania:20;Model (wariantowanie):RAC481PLL;Radio:analogowe z pamięcią;Radio:analogowe z pamięcią;Sygnał budzika:beeper, radio;Waga:372 g;Wyłącznik czasowy (sleep timer) :tak;Rozmiary (szer. x wys. x głęb.):155 x 100 x 75 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna;Ekran:LED;Zakresy fal radiowych:FM (UKF), AM;Zasilanie:220 - 240 V 50/60 Hz;Zasilanie podtrzymania pamięci:2 baterie AAA;Zasilanie:sieciowe;Złącze USB:nie

  109,99 zł
  99,99 zł
  99,99 zł
  109,99 zł
  99,99 zł
  99,99 zł
  Radiobudzik HYUNDAI RAC481PLLWW-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!