netPocket

  Dekoracja świąteczna RETLUX RXL 349 Bateryjne

  0 opinii

  Dekoracja świąteczna marki Retlux w kształcie gwiazdek. Twój dom nie tylko w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Ta piękna dekoracja będzie się doskonale prezentować na półce lub w bibliotece przez cały rok, a dzięki pomysłowemu oświetleniu w ciepłym białym odcieniu pomoże wprowadzić w nastrój spokoju i jakościowego wypoczynku po ciężkim dniu.

  79,99 zł
  Dekoracja świąteczna RETLUX RXL 349 Bateryjne-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!