netPocket

  Odkurzacz HYUNDAI VC 014

  0 opinii

  Okres gwarancji: 24 miesiące Rodzaj: Bezworkowy Rodzaj: ["Bezworkowy"] Technologia cyklonowa: Nie Funkcje odkurzacza: ["Zwijacz przewodu"] Bateria: Nie dotyczy Filtr: HEPA Rodzaj filtra: ["HEPA"] Rodzaj worka: ["Pojemnik"] Pojemność worka/zbiornika [l]: 1 l Rodzaj zbiornika: Pojemnik Kolor: Złoty Wymiary (WxGxS) [cm]: 24,5 x 33 x 28,5 cm Waga [kg]: 4,5 kg Załączone wyposażenie: Dysza uniwersalna<br>Dysza szczelinowa<br>Końcówka z miękkim włosiem<br>Końcówka do tapicerki<br>Metalowa rura teleskopowa Poziom hałasu [dB]: 78 dB Zasięg pracy [m]: 8 m Zwijacz przewodu: Tak Długość przewodu [m]: 5 m Poziom hałasu: od 71 do 80 dB Waga: od 4 do 6 kg Zasięg pracy [m]: od 6 do 9 m Moc [W]: 800 W Moc: od 800 do 999 W Filtr HEPA: Tak Pojemność zbiornika [l]: 1 l Typ: Ręczny Bezworkowy: Tak Bezprzewodowy: Nie Robot sprzątający: Nie Piorący: Nie Robot czyszczący szkło: Nie Wodny: Nie 2w1: Nie Regulacja mocy: Tak Siła ssania [kPa/W]: Brak danych Pionowy: Nie Ręczny/Samochodowy: Nie Klasyczny: Tak Klasyczny workowy: Nie Klasyczny bezworkowy: Tak Moc: 800 W Poziom hałasu: 78 dB Pojemność: 1 l Typ filtra: HEPA Funkcje: Zwijacz przewodu, Rura teleskopowa

  269,00 zł
  285,00 zł
  269,00 zł
  269,00 zł
  299,00 zł
  Odkurzacz HYUNDAI VC 014-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!