netPocket

  Fotelik rowerowy KELLYS Keeper 50

  0 opinii

  Fotelik dziecięcy Kellys Keeper 50 do ramy. Jeżeli chcesz zabrać dziecko ze sobą na przejażdżkę rowerową, potrzebny będzie Ci fotelik, który zagwarantuje bezpieczeństwo Twojemu maluchowi, a Tobie komfort i spokój. Przeznaczony do ram rowerowych o średnicy 24–28 cali z okrągłą rurą siedziska o rozmiarze 28–40 mm. Odpowiedni dla dzieci w wieku od 9 miesięcy do 22 kg. Certyfikacja zgodnie z normą EN 14344:2014. Podpórki na nogi są regulowane. Produkt posiada pięciopunktowy system bezpieczeństwa. Wymiary: 67 x 53 x 37 cm....

  549,99 zł
  549,99 zł
  Fotelik rowerowy KELLYS Keeper 50-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!