netPocket

  Osuszacz CECOTEC BigDry 2500 Pure Light Biały

  0 opinii

  Zapewnij lepsze samopoczucie sobie i swojej rodzinie z osuszaczem powietrza Cecotec BigDry 2500 Pure Light. Duża moc osuszania nawet do 750 ml / dzień znacznie ogranicza koncentrację wilgoci w otoczeniu. Pozwala to uniknąć ewentualnego niszczenia mebli lub pojawienia się chorób spowodowanych wilgocią. Cecotec BigDry 2500 Light idealnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 25 m2, takich jak biura, salony czy jadalnie. Natomiast niebieskie światło nada przyjemnej atmosfery.

  549,99 zł
  549,99 zł
  Osuszacz CECOTEC BigDry 2500 Pure Light Biały-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!