netPocket

  SPECK Szklo ochronne Shieldview Glass do iPhone 13 Pro Max z powloka MICROBAN

  0 opinii

  Rodzaj: Szkło ochronne Przeznaczenie: Apple iPhone 13 Pro Max Kolor: Przezroczysty Inne: - Powłoka antybakteryjna firmy MICROBAN<br>- Ultra cienkie - 0,33 mm<br>- Antyodblaskowe<br>- Niweluje widoczność nieestetycznych śladów Zawartość zestawu: - Szkło ochronne<br>- Zestaw instalacyjny GoofProof Wytrzymałość szkła: 9H Materiał: Szkło

  99,99 zł
  99,99 zł
  SPECK Szklo ochronne Shieldview Glass do iPhone 13 Pro Max z powloka MICROBAN-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!