netPocket

  SPECK Etui Presidio2 Pro do iPhone 13 Pro Max z powłoką MICROBAN (Rosy Pink/Vintage Rose)

  0 opinii

  Kolor: Różowy Inne: - Aktywna ochrona antybakteryjna MICROBAN<br>- Kompatybilne z bezprzewodowymi ładowarkami Qi<br>- Kompatybilne z ładowarką Apple MagSafe<br>- Nie blokuje płatności zbliżeniowych Apple Pay<br>- Gumowe narożniki zwiększają odporność na pęknięcia Przeznaczenie: Apple iPhone 13 Pro Max Materiał: Polikarbon/ TPE Typ: Etui - plecki Producent telefonu: Apple Seria telefonu: iPhone 13 Model telefonu: 13 Pro Max Kolor dominujący: Różowy Materiał: Polikarbon

  110,49 zł
  110,49 zł
  SPECK Etui Presidio2 Pro do iPhone 13 Pro Max z powłoką MICROBAN (Rosy Pink/Vintage Rose)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!