netPocket

  I Blodi Og Anda

  0 opinii

  Tracklista: CD 1 1. Undir Jokli Vetrarins Daudu Sumarblom 2. I Blodi Og Anda 3. The Underworld Song 4. Tormentor 5. 2000 Ar 6. Ei Vid Munum Idrast 7. Bitch in Black 8. I Viking 9. Arstidir Daudans CD 2: 89 Demo 1. Undir Jokli 2. I Blodi Og Anda 3. The Underworld Song 4. Tormentor 5. 2000 Ar 6. Piano Song 97 Demo 7. Ei Vid Munum Idrast 8. Bitch in Black 9. I Viking Rehearsal Recording 10. Undirheimalagid

  64,99 zł
  I Blodi Og Anda-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!