netPocket

  Koszulka rowerowa BOTTECCHIA Gravel (rozmiar XXL)

  0 opinii

  Nowoczesna koszulka rowerowa z krótkim rękawem, z długim zamkiem i stójką. Dzięki lekkiemu, funkcjonalnemu i oddychającemu materiałowi oraz bocznym wstawkom z siatki zapewnia niezwykły komfort. Lekki szeroki krój sprawia, że jest wygodna i zapewnia większą swobodę ruchów. Tylne kieszenie pozwalają na przechowywanie akcesoriów, takich jak kurtka przeciwdeszczowa, batony energetyczne i przedmioty osobiste.

  299,99 zł
  305,61 zł
  305,61 zł
  Koszulka rowerowa BOTTECCHIA Gravel (rozmiar XXL)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!