netPocket

  Manfrotto 290 Xtra

  0 opinii

  Gwarancja:24 miesiące;Maksymalny udźwig:5 kg;Pokrowiec:nie;Przeznaczenie:lustrzanki cyfrowe, aparaty, kamery cyfrowe;Rodzaj:statyw fotograficzny;Ruchoma głowica:nie;Szybkozłączka:nie;Waga:1,78 kg;Wymienna stopka:nie;Wysokość maksymalna:160,5 cm;Wysokość minimalna:30,5 cm;Wysokość po złożeniu:59,5 cm

  619,00 zł
  629,00 zł
  Manfrotto 290 Xtra-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!