netPocket

  JB3150BK PowerBlend 3 Koktajler BRAUN

  0 opinii

  najważniejsze technologia triaction.miksuj wszystkie rodzaje potraw. dzięki specjalnie zaprojektowanemu dzbankowi o trójkątnym kształcie unika się martwych punktów, a składniki są szybciej kierowane do obszaru blendowania.system ostrzy smoothcrush.optymalne rezultaty blendowania dzięki ekskluzywnemu połączeniu specjalnie zaprojektowanego dzbanka i wyższemu położeniu systemu ostrzy.zmienne ustawienia prędkości.wybierz idealną prędkość, aby uzyskać lepszą kontrolę tekstury i bardziej precyzyjne mieszanie.cechytechnologia triaction. miksuj wszystkie rodzaje potraw. dzięki specjalnie zaprojektowanemu dzbankowi o trójkątnym kształcie unika się martwych punktów, a składniki są szybciej kierowane do obszaru blendowania.system ostrzy smoothcrush. wyższe położenie ostrzy umożliwia wydajną cyrkulację blendowania, zapewniając doskonały przepływ dla optymalnych wyników blendowania.mocny silnik o mocy 800 w. ciesz się mocą, której potrzebujesz do miksowania, przecierania, kruszenia lodu i nie tylko. wysoce wydajny silnik o mocy 800 w sprawia, że przygotowywanie ulubionych potraw i napojów jest szybkie i łatwe.łatwe do czyszczenia. wszystkie części można łatwo zdemontować i można je umieścić bezpośrednio w zmywarce, w tym kielich, pokrywkę, a nawet ostrza.ciche mieszanie. zaprojektowany z myślą o mniejszym hałasie i bardziej wydajnym miksowaniu, powerblend 3 pozwala przygotować poranny koktajl bez budzenia całego domu.szkło termoodporne. brak ograniczeń w miksowaniu - łatwo miksuj sosy, gorące zupy, mrożone napoje i nie tylko bez ryzyka pękania termicznego.

  229,00 zł
  JB3150BK PowerBlend 3 Koktajler BRAUN-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!