netPocket

  Hydrofor do wody STANLEY SXGP900XFBE elektryczny

  0 opinii

  Zintegrowany uchwyt do noszenia na górze pompy ułatwia transport. Wydajny energetycznie silnik jest wyposażony w ochronę przed wysoką temperaturą, wysoką wydajność gwarantuje niezawodność i długą żywotność. Korpus pompy z odpornej na korozję stali szlachetnej i kotła ze stali węglowej o pojemności 24 litrów. Produkt wysokiej jakości....

  1149,99 zł
  1149,99 zł
  1149,99 zł
  900,30 zł
  Hydrofor do wody STANLEY SXGP900XFBE elektryczny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!