netPocket

  Clementoni Bramka

  0 opinii

  <p><b>Bramka</b></p> <ul><li>Gwizdek rozpoczyna zabawę, bramkarz przesuwa się w prawo i lewo. Z bramką, która jest również centrum aktywności, zabawa przenosi się na boisko!</li> <li>Bramka zyskuje nową funkcję, która poszerza grę i czyni ją jeszcze bardziej wciągającą i atrakcyjną.</li> <li>Dźwięki, melodie i efekty świetlne przyciągają uwagę dziecka i kierują nim podczas zabawy. Ruchome elementy pomagają rozwijać zdolności motoryczne, koordynację ruchową i zdolności poznawcze.</li> <li>Pasja do piłki nożnej porusza ... (zobacz więcej)</li></ul>

  142,90 zł
  129,99 zł
  152,32 zł
  140,79 zł
  Clementoni Bramka-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!