netPocket

  Ariete Partytime Popcorn Popper Top 2958/00

  0 opinii

  Głębokość:27 cm;Gwarancja:24 miesiące + serwis D2D;Informacje dodatkowe:antypoślizgowe nóżki, blokada bezpieczeństwa, miarka, obudowa z tworzywa sztucznego, pokrywa pojemnika, powłoka nieprzywierająca;Kolor:czerwony;Materiał obudowy:tworzywo sztuczne;Moc:1100 W;Rodzaj:urządzenie do popcornu;Szerokość:18 cm;Wariantowanie seria:Partytime Popcorn Popper Top 2958;Wysokość:30,5 cm...

  279,00 zł
  259,00 zł
  299,00 zł
  Ariete Partytime Popcorn Popper Top 2958/00-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!