netPocket

  Electrolux Pure A9 PA91-604GY - jonizacja

  0 opinii

  Czujniki:jakości powietrza, lotnych związków organicznych, PM 1,0, PM 10, PM 2,5, temperatury, wilgotności;Filtrowanie powietrza:5-stopniowa;Filtry:HEPA, węglowy, wstępny;Filtry:HEPA, węglowy, wstępny;Dodatkowe opcje:aplikacja mobilna, automatyczna regulacja prędkości, automatyczny tryb pracy, blokada rodzicielska, dotykowy panel, funkcja WiFi, jonizacja, podświetlenie zmieniające kolor w zależności od stopnia zanieczyszczenia powietrza, tryb nocny, wentylator, wskaźnik czystości powietrza, wskaźnik wymiany filtra, wskaźnik zabrudzenia filtra;Gwarancja:24 miesiące;Gwarancja:24 miesiące;Zgodność z aplikacją:Electrolux;Interoperacyjność 2 - Zgodność z aplikacją:Produkt wymaga zainstalowania aplikacji, którą można znaleźć w Google Play i App Store:;Interoperacyjność 3.1 - link do strony aplikacji:https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electrolux.oneapp.android.electrolux;Interoperacyjność 3.2 - link do strony aplikacji:https://apps.apple.com/app/electrolux/id1595816832;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.1, iOS od wersji 15.0;Interoperacyjność 8 - obowiązkowe:Produkt może wymagać aktualizacji, Szczegóły dotyczące kompatybilności, interoperacyjności i aktualizacji:;Interoperacyjność 9 - link do strony produktu u producenta:https://www.electrolux.pl/vacuums-home-comfort/air-comfort/air-purifiers/oxygen-air-purifier/pa91-604gy/;Jonizacja:tak;Barwa:szary;Łączność Wi-Fi :tak;Maksymalne rozmiary pomieszczenia:129 m2;Maksymalne natężenie hałasu:49 dB;Minimalny poziom hałasu:16 dB;Moc:41 W;Model (wariantowanie):PA91-604;Model filtra(relacje) :Breeze 60;Model filtra realcje:Breeze 60;Nawilżanie:nie;Opisy producenckie:przewodnik Electrolux;Regulacja stopnia oczyszczania:tak;Rodzaj:oczyszczacz powietrza;Sterowanie:manualne, zdalne przez aplikację;Technologia oczyszczania:Pure Sense;Tryb automatyczny:tak;Tryby pracy:automatyczny, nocny;Wskaźnik szkodliwych gazów:tak;Wskaźnik wymiany filtra:tak;Wykrywacz zanieczyszczenia w powietrzu:tak;Wydajność:618 m3/h;Wyposażenie:instrukcja obsługi w języku polskim

  1906,99 zł
  1846,94 zł
  1884,63 zł
  1884,63 zł
  1846,94 zł
  Electrolux Pure A9 PA91-604GY - jonizacja-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!