netPocket

  Markslojd Sencillo 108435 lampa wisząca zwis 3x40W E27 czarna

  0 opinii

  Markslojd Sencillo 108435 lampa wisząca zwis 3x40W E27 czarna. Możliwość stosowania żarówek LED (brak źródła światła w zestawie). Produkt fabrycznie nowy, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta objęty 2 letnią gwarancją. <br> Lampy Markslojd to najwyższej jakości oświetlenie produkowane w Szwecji. Polecamy serie lamp miłośnikom najwyższej klasy produktów. Zaskocz domowników i odwiedzających gości zupełną innowacją na europejskim rynku. Lampy marki Markslojd to najlepsza jakość wykonania oraz dobór wysokiej klasy materiałów. Zdecydowanie lampy Markslojd są warte uwagi i znakomicie sprawdzą się we wszystkich wnętrzach oraz na zewnątrz budynku czy w ogrodzie. Lampy te skierowane są do osób ceniących sobie najwyższą jakość wykonania oraz nowoczesne modernistyczne wzornictwo. Dzięki lampom Markslojd otrzymujemy najnowsze trendy oświetleniowe. Dzięki swej niebanalnej stylistyce, doskonale przekształcą i nadadzą charakteru każdemu nowoczesnemu wnętrzu i ogrodowi.

  628,00 zł
  Markslojd Sencillo 108435 lampa wisząca zwis 3x40W E27 czarna-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!