netPocket

  TENA Pieluchomajtki DRY KIDS XL+ (15-30kg) 30 sztuk

  0 opinii

   Pieluchy dziecięce Tena Dry Kids zapewniają wygodę i szybkie wchłanianie, a przy tym są miękkie i delikatne dla dziecięcej skóry. Liczne punkty zaczepu zapewniają wygodne dopasowanie. To bardzo istotne, ponieważ dzieci, które przecież uwielbiają zabawę, każdego dnia są bardzo aktywne. Odpowiednio przemyślany projekt oraz wykorzystanie do produkcji najwyższej klasy materiałów sprawiają, że pieluchy Tena Kids, to jedna z najciekawszych dostępnych obecnie na rynku propozycji. Elastyczny pasek zapewnia doskonałe przyleganie do ciała. Na uwagę zasługują również dodatkowe osłony przed przeciekaniem. Cechy: Miękki materiał odpowiedni dla delikatnej skóry dziecka Elastyczny pasek zapewnia ścisłe przyleganie do ciała Osłony przed przeciekaniem Odpowiednie dla dzieci o wadzę pomiędzy 15-30 kg

  51,18 zł
  TENA Pieluchomajtki DRY KIDS XL+ (15-30kg) 30 sztuk-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!