netPocket

  RORETS Deska do prasowania Exclusive Black (solid cool grey)

  0 opinii

  Kolor: stelaż czarny matowy, pokrowiec szary Okres gwarancji: 60 miesięcy Wymiary: 42 x 154 x 5 cm Regulacja wysokości: Tak Wysokość max.: 97 cm Szerokość [cm]: 120 cm Głębokość [cm]: 38 cm Wykonanie blatu: Siatka metalowa Zintegrowany przedłużacz: Nie Podstawka pod żelazko: Tak Antenka na przewód: Tak Półka na wyprasowaną bieliznę: nie Uchwyt na wieszaki: nie Inne: Deska z blatem o rozmiarze 38x120cm wykonanym z rozciąganej siatki metalowej. Blat taki zapewnia lepszy efekt prasowania dzięki przenikaniu pary. Podstawa na żelazko oraz całość konstrukcji lakierowane są w kolorze czarnym. Deska posiada regulację wysokości w zakresie 75-97cm, podstawę na żelazko profilowaną z blachy oraz antenkę na przewód od żelazka. Nogi z rurek o przekroju 22mm, waga deski 5,5kg, blokada przed samoczynnym rozkładaniem się nóg podczas przenoszenia czy przechowywania. Wymiary blatu [cm]: 120 x 38 cm Waga [kg]: 5,5 kg Rodzaj deski: Nieelektryczna Blat: 120x38cm, Siatka metalowa

  229,99 zł
  228,99 zł
  229,99 zł
  228,99 zł
  229,99 zł
  RORETS Deska do prasowania Exclusive Black (solid cool grey)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!