netPocket

  Queen of Audio Vesper Venetian Red - dokanałowe

  0 opinii

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Dodatkowe zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):116 dB;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:16 Ω;Informacje dodatkowe:pozłacana wtyczka, 2-PIN interfejs, dynamiczny przetwornik, zbalansowany Knowles;Kolor:czerwony;Kolor:czerwony;Budowa słuchawek:dokanałowe;Mikrofon:nie;Model (wariantowanie):Vesper;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;Typ podłączenia:przewodowe;Typ słuchawek:dokanałowe;Wodoodporność:nie;Wyposażenie :adaptery douszne, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui, przewód audio;Zasięg do:0 m...

  359,00 zł
  359,00 zł
  Queen of Audio Vesper Venetian Red - dokanałowe-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!