netPocket

  Queen of Audio Adonis MFI Dokanałowe

  0 opinii

  Aktywne redukowanie szumów:nie;Asystent głosowy:nie;Dodatkowe zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;Rozmiar kabla:1,2 m;Dynamika (SPL):113 dB;Elementy budowy/konstrukcji:zaczep na ucho;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:21 Ω;Informacje dodatkowe:złącze 2-pin 0,78 mm, płyta czołowa z żywicy, drewniana obudowa;Kolor:wielokolorowy;Kolor:wzór/motyw;Rodzaj słuchawek:dokanałowe, zaczep na ucho;Marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikrofon:nie;Model (wariantowanie):Adonis;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne;Radiowe:nie;Regulowanie głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:nie;Typ podłączenia:przewodowe;Typ słuchawek:dokanałowe;Wodoodporność:nie;Wyposażenie :adaptery douszne, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui;Zasięg do:0 m

  919,00 zł
  919,00 zł
  Queen of Audio Adonis MFI Dokanałowe-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!