netPocket

  Queen of Audio Mojito Purple - dokanałowe

  0 opinii

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;Dodatkowe zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):118 dB;Elementy budowy/konstrukcji:zaczep na ucho;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:23 Ω;Informacje dodatkowe:drewniana obudowa, odłączany kabel złacze 2-Pin 0,78;Kolor:purpurowy;Kolor:fioletowy;Budowa słuchawek:dokanałowe, zaczep na ucho;Mikrofon:nie;Model (wariantowanie):Mojito;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:nie;Typ podłączenia:przewodowe;Typ słuchawek:dokanałowe;Wodoodporność:nie;Wyposażenie :adaptery douszne, instrukcja obsługi, pokrowiec - etui;Zasięg do:0 m...

  2019,00 zł
  2019,00 zł
  Queen of Audio Mojito Purple - dokanałowe-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!