netPocket

  Kamera LAXIHUB W1-TY

  0 opinii

  Kamera bezprzewodowa IP Laxihub W1-TY rejestruje obraz w rozdzielczości Full HD 1080 p, dzięki czemu otrzymujesz krystalicznie czysty i wyraźny zapis. Szerokokątny obiektyw 145° zwiększa pole widzenia, a widoczność w nocy sięga 10 m. Kamera została wyposażona w cyfrowy czujnik ruchu PIR oraz wspomagany przez sztuczną inteligencję algorytm wykrywania ruchu człowieka. Dzięki temu urządzenie redukuje liczbę fałszywych alarmów. Zasilana przez wbudowany akumulator umożliwia montaż w dowolnym miejscu, nie martwiąc się o przewody. Akumulator o pojemności 6700 mAh gwarantuje również długi czas bez ładowania. Dodatkowo kamera wykorzystuje wbudowany ultraczuły mikrofon i głośnik, które pozwolą Ci widzieć, słyszeć i rozmawiać z gościem w dowolnym miejscu i czasie. Ponadto za ich pomocą możesz również kontrolować urządzenie poleceniami głosowymi dzięki współpracy z Alexą oraz Google Assistant. Urządzenie działa z darmową aplikacją Tuya Smart, która pozwoli Ci ją kontrolować.

  248,99 zł
  Kamera LAXIHUB W1-TY-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!