netPocket

  Etui ładujące INSTA360 GO 2 Biały

  0 opinii

  Etui ładujące do kamery Insta360 GO 2 pozwoli nie tylko na znaczne wydłużenie czasu pracy kamery, ale także posłuży jako pilot zdalnego sterowania oraz statyw a także uchwyt do robienia selfie. Wbudowany akumulator o pojemności 1100 mAh zapewnia dodatkowe 120 minut nagrywania, a dzięki złączu USB-C szybko naładujesz je ponownie. Etui ładujące nie jest wodoszczelne. Kamerę należy dokładnie osuszyć przed włożeniem do etui.

  599,99 zł
  599,99 zł
  Etui ładujące INSTA360 GO 2 Biały-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!