netPocket

  Divoom Espresso - 4W - czarny

  0 opinii

  AirPlay:nie;Bluetooth:tak;Czas ładowania do:2,5 h;Czas pracy do:5 h;Czytnik kart pamięci:tak;Efekty świetlne:nie;Funkcje:czytnik kart pamięci;Gwarancja:12 miesiące;Karaoke:nie;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Pasuje do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Moc:4 W;Model (wariantowanie):Divoom Espresso;Możliwość połączenia z kolejnym głośnikiem/głośnikami:nie;NFC:nie;Odporność na zachlapanie:nie;Pasuje do:urządzenia z Bluetooth;Pojemność akumulatora:500 mAh;Powerbank:nie;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile);Przeznaczenie:głośnik mobilny;Radio:radio FM;Rodzaj:głośnik Bluetooth;Waga:85 g;Radio:tak;Wbudowany mikrofon:nie;Wersja Bluetooth:Bluetooth 5.0;Wi-Fi:nie;Wymiary:48 x 60 x 31 mm;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB, pasek, etui;Zasilanie:akumulatorowe;Złącza:micro USB, czytnik kart microSD

  139,99 zł
  139,99 zł
  Divoom Espresso - 4W - czarny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!