netPocket

  Zestaw MOFII Candy Biało-różowy

  0 opinii

  Bezprzewodowy zestaw klawiatura + mysz MOFII Candy idealnie sprawdzi się na co dzień, będzie też doskonałym wyborem do dziecka. Wyróżnia się oryginalnym, stylowym designem i zapewnia komfort użytkowania. Kompaktowa klawiatura została wyposażona w 84 klawisze, a mysz umożliwia regulację rozdzielczości w zakresie 800-1600 DPI, dzięki czemu świetnie nadaje się do różnych zastosowań. Urządzenia łączą się z komputerem bezprzewodowo, w paśmie 2.4G. Klawiatura posiada 12 klawiszy funkcyjnych. Do zasilania myszy wystarczy jedna bateria AA, a do klawiatury 2 baterie AAA. Kolor: Różowy.

  125,00 zł
  159,99 zł
  159,99 zł
  Zestaw MOFII Candy Biało-różowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!