netPocket

  ChefOne 50 szt.

  0 opinii

  Dedykowane do:zgrzewarki próżniowe;Grubość:250 µ;Informacje dodatkowe:możliwość zamrażania, można używać w mikrofalówce, wielokrotnego użytku, wolne od BPA;Liczba:0 szt.;Liczba:50 szt.;Przeznaczenie:gotowanie Sous Vide, marynowanie, przechowywanie próżniowe;Relacje - Kompatybilność folia/worek/torebka:worek;Relacje - Szerokość folii/worka/torebki:25 cm;Rodzaj:worki do pakowania;Długość folii:0 cm;Rozmiar torebki:35 x 25 cm;Szerokość folii:0 cm;Wyposażenie:50 worków...

  39,99 zł
  29,99 zł
  39,99 zł
  29,99 zł
  39,99 zł
  ChefOne 50 szt.-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!