netPocket

  ChefOne 25 x 600 cm

  0 opinii

  Dedykowane do:zgrzewarki próżniowe;Grubość:250 µ;Informacje dodatkowe:możliwość zamrażania, można używać w mikrofalówce, wielokrotnego użytku, wolne od BPA;Liczba:1 szt.;Liczba:0 szt.;Przeznaczenie:gotowanie Sous Vide, marynowanie, przechowywanie próżniowe;Relacje - Kompatybilność folia/worek/torebka:folia;Relacje - Szerokość folii/worka/torebki:25 cm;Rodzaj:folie do pakowania;Długość folii:600 cm;Szerokość folii:25 cm;Wyposażenie:rolka folii

  25,99 zł
  25,99 zł
  23,99 zł
  23,99 zł
  25,99 zł
  ChefOne 25 x 600 cm-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!