netPocket

  Dmuchane Spa Jacuzzi 4 Osobowe 180 x 66cm Bestway 60055

  0 opinii

   Dmuchane Spa Jacuzzi 4 Osobowe 180 x 66cm Bestway 60055 Ogrodowy basen już Ci nie wystarcza i szukasz idealnej alternatywy zarówno na upalne jak i chłodniejsze dni? Skorzystaj ze Spa, które możesz mieć nawet we własnym domu zaopatrując się w jacuzzi z podgrzewaczem wody. Moment, w którym dni stają się chłodniejsze jest idealnym momentem, żeby woda w Twoim jacuzzi mogła być jeszcze cieplejsza. Ten basen z bąbelkami to niesamowity odpoczynek dla Ciebie i Twoich najbliższych. Spa charakteryzuję się grubymi, nadmuchiwanymi ściankami, które podczas korzystania z jacuzzi będą idealnie sprawdzały się jako oparcie. Zbiornik pomieści 3 dorosłe osoby. Nie będziesz musiał również martwić się o czystość wody, gdyż zostanie ona zapewniona przez pompę filtrującą dołączoną do zestawu. Czystość w Twoim dmuchanym Spa i ochronę przed wpadającymi do wody niepożądanymi owadami zapewni również dołączona do zestawu pokrywa. Miękka izolowana podłoga zapewnia komfort użytkowania oraz zabezpiecza wodę przed wychłodzeniem od podłoża.Jacuzzi  jest również wyposażone we wbudowany moduł WiFi, który jest kompatybilny z aplikacją Bestway Smart Hub™, pozwala to kontrolować temperaturę, system masażu, filtrowanie z telefonu komórkowego. Spa jest przeznaczone równie zdo użytku w zime dzięki systemowi Freeze Shield zapobiega zamarzaniu wody poniżej 6 stopni   Zawartość zestawu: - Dmuchane Spa Madrit - Pokrywa - Wbudowana pompa - Filtr do pompy typu VI - Dozownik chemii basenowej - Łatka naprawcza Dane techniczne: - Wymiary jacuzzi: 180 cm x 66 cm  - Ilość osób: 4  - Pojemność: 669 litrów - Wydajność pompy: 1325l/h - Waga: 27 kg - Cyfrowy Panel sterujący - Trwała konstrukacja - Maksymalna temperatura 40 stopni - Wbudowany moduł WiFi - steruje spa za pomocą aplikacji mobilnej - Uchwyty do przenoszenia  -Dostosowany do warunków zimowych system Freeze Shield - Regulator masażu z dwoma różnymi poziomami intensywności - Waga basenu po napełnieniu 696 kg - Materiał PVC - Zasilenie pompy 220- 240 V - Zawiera 140 dysz - Prędkość podgrzewania około 1,5-2 stopni na godzine - Uchwyt na napoje  Waga Opakowania: ok 34 kg Wymiary opakowania: 80 cm x 58 cm x 45 cm ...

  3307,92 zł
  Dmuchane Spa Jacuzzi 4 Osobowe 180 x 66cm Bestway 60055-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!