netPocket

  Mysz DELUX M618XSD

  0 opinii

  Bezprzewodowa pionowa mysz marki DELUX M618XSD, posiada 5 stopniową regulację DPI od 600 do 4000. Jej nowoczesny i ergonomiczny kształt wyróżnia ten model na tle innych. Mysz została wyposażona w ekran QLED, który pokazuje aktualne ustawienia, pojemny akumulator 1000mAh, pozwalający na używanie myszki na jednym ładowaniu przez okres około 2 tygodni....

  209,00 zł
  209,00 zł
  209,00 zł
  Mysz DELUX M618XSD-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!