netPocket

  Edifier R1000T4 (brązowy)

  0 opinii

  Funkcje:regulacja głośności, zintegrowany wzmacniacz, wzmocnienie basów;Gwarancja:24 miesiące;Barwa:brązowy;Moc głośnika satelitarnego (RMS):12 W;Moc zestawu RMS:24 W;Rodzaj podłączenia:2 x cinch;Typ podłączenia:przewodowe;Typ podłączenia:przewodowe;Rodzaj zestawu:2.0 - 2 głośniki;Waga:5,1 kg;Wejście analogowe wielokanałowe:nie;Wejście cyfrowe (S/PDIF):nie;Wejście liniowe audio:nie;Wyjście słuchawkowe:nie;Zasilacz:wewnętrzny;Zasilanie:zasilacz wewnętrzny;Złącza:RCA x 2

  227,39 zł
  246,69 zł
  299,00 zł
  Edifier R1000T4 (brązowy)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!