netPocket

  Edifier Hecate G2 II - czarny

  0 opinii

  Bluetooth:nie;Dla gracza (gamingowe):tak;Rozmiar kabla:2,5 m;Dynamika (SPL):98 dB;Dźwięk przestrzenny:nie;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;Barwa:czarny;Kolor:czarny;Konstrukcja:zamknięte;Model (wariantowanie):Edifier HECATE G2 II;Odłączany kabel:nie;Odłączany mikrofon:tak;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Podświetlenie:tak;Pasuje do:PC/laptop, PlayStation 4, Xbox One;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Redukcja szumów mikrofonu:tak;Regulowanie głośności:tak;Typ:przewodowe;Średnica membrany:50 mm;Rodzaj podłączenia:USB;Typ podłączenia:przewodowe;Rodzaj:nauszne;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Złącze:jack 3,5 mm;Złącze:USB

  140,99 zł
  140,99 zł
  140,99 zł
  Edifier Hecate G2 II - czarny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!