netPocket

  Against All Odds

  0 opinii

  "Album nie ma słabych momentów. Gdyby wydała go firma dysponująca dużą machiną promocyjną, wielu miłośników jazu odkryłoby kolejnego świetnego muzyka zasługującego na szersze uznanie. Warto tez zwrócić uwagę na "mięsiste" brzmienie całego zespołu i niemal audiofilskie nagranie". Tracklista: 1. Players' Anthem 6:19 2. Do I Ever Cross Your Mind? 7:07 3. A Long Journey 7:09 4. Groydology 11:56 5. Teardrops 5:44 6. Where'd It Go? 5:31 7. Sweet Audrey 4:42 8. Blue Woman 6:15 9. All Things Being Equal Are Not 7:41 Muzycy: Bobby Watson, John Hicks, Roy Hargrove

  71,99 zł
  Against All Odds-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!