netPocket

  Other Peoples Problems

  0 opinii

  Other People s Problems to błyskotliwie nieprzenikniony debiutancki album wywrotowców z kolektywu Breton. Jako grono filmowców, którzy stali się muzykami by tworzyć oprawę dźwiękową do swoich wizualnych prac, wyłonili się z południowolondyńskich squatów i przyjęli nazwę od Andre Bretona, ojca surrealizmu. Ich podejście do tworzenia tej płyty polegało na tym, by nigdy nie być przewidywalnym. I taki jest końcowy rezultat. Wszystkie jedenaście utworów z płyty zostało ukształtowanych podczas sesji nagraniowej. Szef Bretona Romana Rappak nagrywał wszystko co przykuwało jego uwagę - burzenie budynku, przypadkowa rozmowa, dźwięk klucza otwierającego drzwi, hipnotyczny ruch nowojorskiego metra - i przy pomocy tych przypadkowych dźwięków powstały piosenki, a także na ich podstawie zrodziły się historie. Ich proces automatycznego tworzenia nadał piosenkom przypadkowość i złożoność mrocznych warstw wykręconego piękna.

  56,99 zł
  Other Peoples Problems-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!