netPocket

  Rabalux 7476 Balimo, zewnętrzna lampa ścienna LED, czarny

  0 opinii

   Tę lampę w czystym, czarno-białym designie można zamontować na tarasie lub w dowolnym miejscu na zewnętrznej ścianie domu, gdzie potrzebne jest oświetlenie. Zawiera wbudowane źródło światła LED, świeci naturalnym białym światłem. Dzięki stopniu ochrony IP54 jest całkowicie szczelna i chroniona przed kurzem i tryskającą wodą ze wszystkich kierunków.   Parametry techniczne:   Strumień świetlny: 560 lm żywotność źródła światła: 25 000 godzin ważone zużycie energii: 10 kwh/1000 Ah Temperatura barwowa światła: 4000 k

  155,88 zł
  139,00 zł
  Rabalux 7476 Balimo, zewnętrzna lampa ścienna LED, czarny-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!