netPocket

  Rabalux 3260 Octav lampa sufitowa LED, chrom

  0 opinii

   Okrągła lampa sufitowa Octav z efektem gwiazd może być praktycznym elementem niemal w każdym nowoczesnym salonie, sypialni lub biurze. Metalową lampę w kolorze srebrnym uzupełnia biały plastikowy klosz.   Lampa Octav posiada wbudowane źródło światła LED o mocy 26 W, strumieniu świetlnym 1660 lumenów i niezwykłej żywotności 50 000 godzin! Temperatura barwowa lampy sufitowej wynosi 4000 K i emituje naturalne białe światło.

  214,87 zł
  179,00 zł
  Rabalux 3260 Octav lampa sufitowa LED, chrom-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!