netPocket

  Rabalux 3093 Flint lampa stołowa z klipsem, beżowy

  0 opinii

   Lampa Flint z przełącznikiem utrzymana jest w stylu industrialnym, będzie praktycznym wyborem do Twojej sypialni lub biura. Lampa ta została w całości wykonana z metalu, ma elastyczną głowicę i klosz w kształcie dzwonu oraz klasyczny beżowy design. Model ten można ustawić według własnych potrzeb, dzięki mocnemu klipsowi można go przymocować do półki lub stołu.   Do lampy Flint można podłączyć jedną żarówkę o mocy do 25 W. Typ gwintu to E14. Do pracy lub czytania polecamy żarówkę emitującą naturalne białe światło. Jest sterowana za pomocą przełącznika przelotowego. Ten model jest dostarczany bez źródła światła.

  89,00 zł
  Rabalux 3093 Flint lampa stołowa z klipsem, beżowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!