netPocket

  Pochłaniacz wilgoci CERESIT AERO 360 Łazienkowy

  0 opinii

  Urządzenie Aero 360’ ‘Łazienkowy’ jest efektywnym rozwiązaniem pochłaniającym nadmiar wilgoci w Twojej łazience. Charakterystyczny design urządzenia Aero 360’ zapewnia pełny i wydajniejszy przepływ powietrza a tabletka Aero 360’ ma zwiększony kontakt z zawilgoconym powietrzem.Ultrachłonne o falistym kształcie tabletki pochłaniają nadmiar wilgoci zmieniając tabletkę w roztwór soli, który zbiera się w postaci wody w zbiorniku urządzenia.W celu zapewnienia optymalnej cyrkulacji powietrza należy umieścić urządzenie przynajmniej 5 cm od ściany.Nie dopuścić do kontaktu tabletki pochłaniającej wilgoć lub powstałego roztworu z metalowymi, złotymi i chromowanymi powierzchniami, skórą, tkaninami, dywanami i wykładzinami podłogowymi.Trzymać z dala od dzieci.Używać zgodnie z instrukcją na opakowaniu.

  49,99 zł
  Pochłaniacz wilgoci CERESIT AERO 360 Łazienkowy-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!