netPocket

  POP Disney: Villains - Queen Grimhilde Figurka FUNKO

  0 opinii

  kolekcjonerskie gadżety przedstawiające bohaterów popkultury to międzynarodowy hit. urocze ludziki z wielkimi głowami podbiły serca fanów zarówno serialu gra o tron, filmów o harrym potterze, jak i miłośników dragon balla, fallouta, fortnite i warhammera.funko wykonane są z mocnego materiału - winylu, który zapewnia im trwałość i odporność. estetycznie wykonane pudełko z przezroczystym okienkiem sprawia, że świetnie prezentują się na półkach i biurkach kolekcjonerów.akcesoria funko to kolekcjonerskie gadżety dla fanów popkultury. co oznacza, że nasza kolekcja z czasem zacznie nabierać na wartości. producent tak skonstruował opakowania, że pozostawione w nich figurki wyglądają naprawdę pięknie. warto zachować oryginalne pudełko, gdyż z biegiem czasu najlepiej zachowane figurki funko stają się poszukiwanymi przez kolekcjonerów rarytasami.podaruj znajomemu geekowi radość albo dołącz do grona kolekcjonerów i rozszerz swoje zbiory o nowych bohaterów stworzonych przez pasjonatów z funko!

  44,99 zł
  POP Disney: Villains - Queen Grimhilde Figurka FUNKO-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!