netPocket

  WoT AOP Camo Tank Maseczka ochronna GOOD LOOT

  0 opinii

  chroń siebie i innych dzięki maseczce ochronnej na twarz good loot z motywem graficznym camo tank z gry world of tanks.maseczka nie tylko zapewni ci ochronę po wyjściu z domu, ale również za jej pomocą pokażesz innym, że jesteś fanem gry wot. maseczka dobrze przylega do twarzy i nie powoduje dyskomfortu podczas jej noszenia.

  29,00 zł
  29,97 zł
  29,00 zł
  WoT AOP Camo Tank Maseczka ochronna GOOD LOOT-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!