netPocket

  Zestaw łyżeczek KINGHOFF KH-1446 (6 elementów)

  0 opinii

  Zestaw łyżeczek koktajlowych do latte, deserów. Wykonane są z najwyższej jakości gładkiej stali nierdzewnej polerowanej na wysoki połysk. Sztućce te to elegancka i jednocześnie uniwersalna linia połączona z precyzyjnym wykonaniem, uświetnią każdy posiłek, a ich pełen wdzięku styl doskonale skomponuje się z każdym rodzajem porcelany. W zestawie 6 łyżeczek koktajlowych o długości; 20 cm.

  24,90 zł
  24,90 zł
  24,90 zł
  Zestaw łyżeczek KINGHOFF KH-1446 (6 elementów)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!