netPocket

  ELDOM MG100S CLIPP

  0 opinii

  Kolor: Srebrny Okres gwarancji: 24 miesiące (bez głowicy) Waga [g]: 380 g Załączone wyposażenie: 4 x Nasadki grzebieniowe (3mm, 6mm, 9mm, 12mm)<br>Zasilacz<br>Olej do konserwacji<br>Szczoteczka do czyszczenia Wymiary (WxGxS) [cm]: 4,2 x 18,5 x 4,5 cm Kolor dominujący: Srebrny Zasilanie: Akumulatorowo-sieciowe Moc [W]: 3 Zakres długości [mm]: 0,8 - 14 mm Wskaźnik naładowania: Tak Liczba grzebieni: 4 Inne: Ceramiczne ostrza<br>Czas ładowania: 4 h Min. długość strzyżenia: 0,8 mm Maks. długość strzyżenia: 14 mm Min. długość strzyżenia: od 0,1 do 0,9 mm Max. długość strzyżenia: do 20 mm Moc: poniżej 5 W Ilość grzebieni: od 4 do 6 Samoostrzenie: Nie Samosmarowanie: Nie Cenówki - Wskaźnik ładowania: Tak Cenówki - Dodatkowe nasadki: Tak Możliwość mycia na mokro: Nie Cenówki - Ostrza ceramiczne: Tak

  81,00 zł
  81,00 zł
  81,00 zł
  81,55 zł
  ELDOM MG100S CLIPP-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!