netPocket

  Diforo Arum (srebrny)

  0 opinii

  Funkcje dodatkowe:funkcja pamięci;Funkcje podstawowe:masaż, oczyszczanie;Gwarancja:24 miesiące;Kolor:biało-srebrny;Materiał wykonania:silikon, tworzywo sztuczne;Moc:0 W;Tryby pracy:4;Waga:0 kg;Wariantowanie seria:Diforo Arum;Wyposażenie:instrukcja obsługi, karta gwarancyjna , podstawka do ładowania indukcyjnego, zasilacz;Zasilanie:akumulatorowe;Zastosowane technologie:magnetoterapia, soniczny system czyszczenia...

  221,84 zł
  221,84 zł
  239,00 zł
  Diforo Arum (srebrny)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!