netPocket

  Zlewozmywak DEANTE Evora ZQJ A11A Alabaster

  0 opinii

  Zlewozmywak Evora ZQJ A11A urzeka elegancją, nowoczesnym alabastrowym kolorem i atrakcyjnym wzornictwem. Wykonany z granitu idealnie wpasuje się zarówno w tradycyjne jak i nowoczesne wnętrza kuchenne. Ponadczasowa, elegancka forma komory, łatwo się czyści, jest niezwykle wytrzymały i odporny na zarysowania, uderzenia, przebarwienia i wysokie temperatury. Zlewozmywak wpuszczany dla wymagających nadaje się do montażu na dowolnym materiale blatu kuchennego. Ich montaż jest niezwykle prosty - wystarczy włożyć zlewozmywak do otworu w blacie przymocować....

  629,00 zł
  597,84 zł
  597,84 zł
  629,00 zł
  Zlewozmywak DEANTE Evora ZQJ A11A Alabaster-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!