netPocket

  Deante Zorba ZQZAN11A + bateria

  0 opinii

  Dodatkowe opcje baterii:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator;Barwa baterii:czarny;Bateria termostatyczna:nie;Bateria w komplecie:tak;Dominujący odcień:czarny;Dodatkowe funkcje zlewu:korek automatyczny, syfon z podłączeniem do zmywarki, zlewozmywak odwracalny;Gwarancja:od 2 do 18 lat zgodnie z informacjami Gwaranta;Barwa urządzenia:nero;Ilość komór:1;Minimalna szerokość podbudowy:50 cm;Model:Milin BEU_B62M;Model:Zorba ZQZAN11A;Ociekacz:tak (bez odpływu);Wejście na baterię:tak;Pojemność komory głównej:0;Typ baterii:jednodźwigniowa;Typ zaworu:zawór zatyczkowy z sitkiem 3,5 cala;Rodzaj baterii:stojąca;Rodzaj zlewu:wbudowywany;Wyciągana wylewka:nie;Wycięcie:560 x 420 mm;Wykonanie baterii:stal szlachetna;Wykonanie zlewu:granit;Wymiary zlewu - głębokość:440 mm;Wymiary zlewu - szerokość:580 mm;Wyposażenie:armatura przelewowo-odpływowa, bateria kuchenna, instrukcja montażu, karta gwarancyjna, syfon, wężyki podłączeniowe, zlewozmywak;Wysokość korpusu:353 mm;Wysokość wylewki:251 mm;Zasięg wylewki:185 mm;Zlewozmywak odwracalny:tak

  679,00 zł
  649,00 zł
  678,00 zł
  989,99 zł
  678,00 zł
  Deante Zorba ZQZAN11A + bateria-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!