netPocket

  Deante BQS_Z73M - mosiądz

  0 opinii

  Bateria termostatyczna:nie;Bateria wysokociśnieniowa:tak;Kolor:żółty/złoty;Funkcja prysznica:nie;Funkcje dodatkowe:bateria wysokociśnieniowa, ceramiczna głowica, obrotowa wylewka, perlator, wyciągana wylewka jednostrumieniowa, zawór zwrotny;Gwarancja:7 lat;Kolor:złoty;Możliwość podłączenia filtra wody:nie;Otwór montażowy:35 mm;Rodzaj baterii:jednodźwigniowa;Typ:stojąca;Wariantowanie - seria:Deante Silia;Wykonanie korpusu:mosiądz;Wylewka:obrotowa, wyciągana;Wyposażenie:elementy do montażu, karta gwarancyjna, podkładka usztywniająca, wężyki podłączeniowe;Wysokość korpusu:253 mm;Wysokość wylewki:223 mm;Zasięg wylewki:233 mm...

  829,00 zł
  710,74 zł
  849,00 zł
  710,74 zł
  848,99 zł
  Deante BQS_Z73M - mosiądz-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!