netPocket

  Deante Corio ZRCA2113 + bateria Nemezja BEN_262M (grafit)

  0 opinii

  Zlewozmywak granitowy z baterią 1-komorowy z ociekaczem. Materiał, z którego został wykonany zlewozmywak, jest odporny na uderzenia, wysoką temperaturę, przebarwienia, szok termiczny. Właściwości hydrofobowe odpychają cząsteczki wody. Zlewozmywak odwracalny-zamontuj z komorą z po lewej lub po prawej. W skład wyposażenia wchodzi osprzęt z podłączeniem do zmywarki....

  599,00 zł
  570,73 zł
  879,99 zł
  558,36 zł
  Deante Corio ZRCA2113 + bateria Nemezja BEN_262M (grafit)-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!