netPocket

  RADIOWY WŁĄCZNIK Zdalnie Sterowany 433 MHz AG660

  0 opinii

   Zdalnie sterowany włącznik radiowy operujący na częstotliwości 433 MHz. Zestaw umożliwia sterowanie silnikami, siłownikami, oświetleniem oraz innymi urządzeniami. Maksymalne obciążenie każdego kanału to odpowiednio 7A (przy 230V) albo 10A (przy napięciu 12V). Urządzenie umożliwia bezprzewodowe sterowanie oraz uruchamianie i wyłączanie urządzeń elektrycznych, w tym ogrzewania czy klimatyzacji. Dzięki zastosowaniu łączności radiowej urządzenie ma zasięg do około 50 metrów w otwartym terenie. UWAGA: Sterownik potrafi obsłużyć maksymalnie 1 urządzenie! Cechy produktu: Produkt fabrycznie nowy, wysokiej jakości. Włącznik radiowy umożliwia sterowanie wieloma urządzeniami elektrycznymi codziennego użytku od małych silniczków i oświetlenia aż po systemy ogrzewania i klimatyzacji. Urządzenie posiada 1 kanał do obsługi maksymalnie 1 urządzenia jednocześnie. Zastosowanie łączności radiowej w częstotliwości 433 MHz zapewnia zasięg do około 50 m (w otwartym terenie). Włącznik posiada pamięć do maksymalnie 20 nadajników. Specyfikacja: Materiał: tworzywo sztuczne Zasilanie: 12V DC (prąd stały) Częstotliwość: 433 MHz Pobór prądu: 0,1 A Obciążalność styków przekaźnika: do 10A Zasięg: do 50 m (otwarty teren) Pamięć: 20 nadajników Temperatura pracy: od -40 do +80 stopni Celsjusza Długość (pilot): 62 mm Szerokość (pilot): 36 mm Wysokość (pilot): 11 mm Waga: 125 g Kolor: czarny Zapraszamy do złożenia zamówienia!

  24,50 zł
  RADIOWY WŁĄCZNIK Zdalnie Sterowany 433 MHz AG660-Zdjęcie-0

  Dobre praktyki naliczania cashbacku Net-Pocket

  1
  Zainstaluj wtyczkę lub aplikację mobilną Net-Pocket. Jeśli korzystasz z wtyczki, pamiętaj o wyłączeniu AdBlocka oraz innych wtyczek - ułatwi to prawidłowe naliczanie cashbacku. Jeśli to Twoje pierwsze zakupy, zachęcamy do zapoznania się z poradnikiem dobrych praktyk przed dokonaniem zakupu.
  1
  Przed zakupem zaloguj się na swoje konto Net-Pocket. Wybierz najlepszą ofertę produktu i zrób zakupy w jednej karcie przeglądarki.
  ➞ Jedna sesja w przeglądarce nie powinna trwać dłużej niż godzinę.
  1
  Naliczanie cashbacku wystarczy włączyć za pomocą przycisku "Aktywuj" w kieszonce wtyczki lub za pomocą przycisku "Idź do sklepu" na stronie produktu.
  1
  Punkty cashback pojawią się na Twoim koncie w statusie "oczekujące" w ciągu 72 godzin. od dokonania zakupu. Gromadź środki, nagradzaj lub wypłacaj z Net-Pocket!